Telegram, Yakında Kripto Para…

Telegram, Yakında Kripto Para Alım ve Satım İşi Yapacak
Telegram, Yakında Kripto Para Alım ve Satım İşi Yapacak

Telegram, Yakında Kripto Para Alım ve Satım İşi Yapacak

Pek çok kullanıcısı bulunan, dünya genelinde 300 Milyondan fazla kişinin tercih ettiği Telegram, yakın zamanda kripto para alımı ve satımı işine giriyor. Bu sayede içerisinde biraz daha etkin bir grup ve hareketlilik olacağı için, insanlar adına da önemli bir ilerleme olacak bu durum. Çünkü kripto para alım ve satım konusunda online çalışmalar, genellikle sürekli güncellendiği için eksik bilgilere ulaşabilmekteyiz.

Telegram, bildiğiniz gibi kriptolu bir mesajlaşma yazılımı. Yani içerisindeki mesajlar takip edilemiyor. Bu yüzden de pek çok kişi bu uygulamayı kullanmaya başlıyor. Button Wallet ile dünya çapında geniş bir kitleye ulaşan kripto alım ve satım işlemleri, artık Telegram üzerinde de geniş kitlelere ulaşacak diyebiliriz.

Mesajlaşma tabanlı bir kripto para alışveriş sistemi olan Button Wallet, güncel olarak yeni zincirlerde çalışmalarını test ediyor. Blok zinciri tabanına Telegram’ı da dahil eden sistem, çok daha hızlı bir şekilde testlerini ve deneme çalışmalarını yürütüyor. BU yüzden aradığınız bütün cüzdanlara, bütün beklentilere ve çalışmalara hemen ulaşabiliyorsunuz.  Yapılacak olan her yeni çalışmayı ve farklı beklentiyi kendiniz de ön plana çıkarabilir ve kolaylıkla kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

2018 senesinden bu yana, sistem üzerinde geliştirilen bir Telegram zinciri var. Bu zincir yakın bir zaman içerisinde faaliyete geçecek. Hatta Ekim ayından itibaren hızlı bir şekilde ilerleyecek olan bu faaliyetler, insanlar için de önemli bir kullanım sunacak. Özel satış oturumları ile başlayacak olan bu çalışmalar, şu sıralar farklı coin türleri üzerinde denemeler yapıyor.

Bu alanda kesinlikle önemli ve pratik bir kullanım sunması beklenen Telegram için, yapılacak çok fazla çalışma bulunuyor. Herkes kendisi ile ilgili geniş çalışma sistemlerini ve özellikle alım ve satım işlemlerinde önemli olan analizleri merak ediyor.

 

Merakla yeni gelişmeleri beklediğimiz Telegram için sizler de birkaç tıklama ile çözümlere ulaşabilirsiniz.

İletişime Geç
İletişime Geç