Google Go, Bütün Android…

Google Go, Bütün Android Cihazlara Geliyor
Google Go, Bütün Android Cihazlara Geliyor

Google Go, Bütün Android Cihazlara Geliyor

Google tarafından geliştirilen ve oldukça sade, kasmayan ve hafif bir yapıda kullanıma sunulan Google Go, artık bütün Android kullanıcıları tarafından kullanılabilecek. Android işletim sistemine sahip cihazlar için en hafif Android sürümü olarak karşımıza çıkan Google Go, kesinlikle hem pratik, hem de ismi gibi çok hafif. Büyüyen arama uygulamaları arasında Google ile pek çok alanda etkileşime giren bu arama uygulaması, düşük teknik özelliklerdeki telefonlar için dahi oldukça etkili bir çalışma sistemi oluşturuyor.

Pek çok uygulamasını Go olarak sunmaya devam eden Google, Gallery Go ve Files Go uygulamasının hemen ardından şimdi de arama uygulamasını piyasaya sürüyor. Bütün Android kullanıcılarının Google Play üzerinden rahatlıkla ulaşabilecekleri bir şekilde sunulan bu uygulamayı hemen indirebilirsiniz. Kötü bağlantı kalitesine sahip olsanız bile aramaları en hızlı şekilde yapan Go uygulaması, pek çok yerde size yardımcı oluyor. Hatta kaldığınız yerden devam etme özelliği ile de oldukça kolay bir çalışma mantığına sahip.

Android 5.0 ve sonraki sürümler için kolaylıkla kullanabileceğiniz bu uygulama için, tek yapmanız gereken hemen Android markete girerek uygulamayı indirmeniz ve denemeniz olacaktır. Sizinle ilgili değişimleri, beklentileri ve yenilikçi çözümleri oldukça hızlı bir şekilde ortaya çıkaran bu uygulama için tek bir tıklama yeterli olacaktır. Zaman kaybetmeyin ve sizler de gerekli her çözümü hemen site üzerinden yakalayın. Online olarak kullanmaya başlayabileceğiniz bu uygulama çok rahat bir şekilde telefonunuza iniyor.

Günlük alışkanlıklarımızla ilgili olarak büyük bir yol kat eden Google, bizim her kullanım tarzımızı takip ederek, genellikle kullanıcı odaklı uygulamalar çıkarmaya devam ediyor. Analizleri en iyi şekilde kullanan Google, firma bazında da gerçekten etkin bir çözüm üzerinde duruyor ve sizinle ilgili çok daha farklı çalışma sitilleri oluşturuyor. Bu yüzden Google Go ile ilgili yorumlara baktığımız zaman, hiçbir şekilde şikayet görmüyoruz. Tamamen pratiklik odaklı olan bu uygulama ile sadece bazı eklentiler, eklemeler ve benzeri durumların olması isteniyor kişiler tarafından. Şimdiden keyifli kullanımlar diliyoruz.

İletişime Geç
İletişime Geç